Druk materiałów do restauracji, baru, kawiarni lub bistro

W restauracjach szczególnie prawdziwe jest powiedzenie, że je się oczami. Goście, wybierając potrawy z karty menu, mogą już w tym momencie poczuć większy głód… lub zniechęcić się do lokalu i go opuścić. Aby taki czarny scenariusz nie przytrafił się Państwu, warto zadbać o elegancką i estetyczną stronę swoich drukowanych materiałów. Starannie zaprojektowane karty menu, czyste podkładki pod talerze, przejrzyste jadłospisy oraz ozdobione logo etui na rachunki. A wszystko to wykonane z maksymalną dbałością o detale, rodzaj papieru i wykończenie. Profesjonalne materiały poligraficzne dla gastronomii, budują w gościach poczucie dobrego smaku, wyrażone zarówno jedzeniem, jak i całym jego otoczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem oferty, na druk materiałów do restauracji.

 

 

Druk menu składanych

Menu składane jest jednym z najpopularniejszych formatów, wykorzystywanych do przedstawienia karty dań. Aż 6 oddzielonych od siebie powierzchni, pozwala zaprojektować czytelny podział karty, w zależności od rodzaju potraw. Menu składane może być wydrukowane tanio na papierach o niskiej gramaturze, pełniąc jednocześnie rolę ulotki. Składne menu, które mają znaleźć się na stołach, polecamy wykonać na kartonach laminowanych lub lakierowanych. Ciekawy, pełen kolorów i fantazji projekt wykonany przez naszych grafików, z pewnością zaostrzy apetyt każdego gościa.

 

Druk menu szytych

Zszywane menu, składające się z większej liczby stron, znakomicie nadaje się jako karta dań dla restauracji z bogatą ofertą gastronomiczną. Menu szyte możemy wykonać w formatach popularnych, jak A4, jak również i tych nietypowych, określonych przez Państwo. Menu może otrzymać indywidualną okładkę, z kolorowym zdjęciem, logo lub monochromatycznym wydrukiem. Ekologiczne papiery, wykorzystywane do wydruku poszczególnych stron, jeszcze mocniej mogą podkreślać naturalność używanych składników i wyjątkowe walory smakowe jedzenia. Zszywane karty menu mają profesjonalny wygląd  i są ważnym elementem budowania wizerunku restauracji.

 

Prezentery papierowe trójkątne 

Prezentery umieszczane na stolikach, mogą reklamować specjalne oferty przygotowane przez restaurację. Należy je traktować zarówno jako element promocji, jak i wystroju wnętrza restauracji. Aby umiejętnie połączyć te dwa cele, należy zadbać o profesjonalny, ciekawy i estetyczny projekt i wykonanie. Nasza drukarnia chętnie podejmie się tego trudnego zadania, przygotowując chwytliwą koncepcję i łącząc ją z najwyższej jakości wykonaniem. Dzięki temu, prezentery papierowe trójkątne mogą stać się elementem wzmacniającym sprzedaż dań i napojów.

 

Druk podkładek papierowych pod talerze

Nawet najwykwintniejsze potrawy nie będą dobrze smakować, jeśli nie zostaną podane w elegancki sposób. Jedną z metod na zapewnienie dobrych warunków do jedzenia, jest stosowanie papierowych podkładek pod talerze. Ich rolą jest zabezpieczenie stołu, zapewnienie higieny, a także przekazanie gościom cennych informacji na  temat restauracji i jej oferty. Podkładki papierowe pod talerze, wykonujemy w dużym wyborze wielkości, kształtów oraz z drukiem kolorowym na całej powierzchni.

 

Etui na rachunek 

Jedną z ostatnich czynności podczas wizyty w restauracji, jest uregulowanie należności. Co zrobić, aby ta najmniej przyjemna chwila dobrze zapisała się we wspomnieniach gości? Przede wszystkim podać rachunek w sposób profesjonalny, najlepiej w specjalnym etui. Etui na rachunek pozwala zachować dyskrecję, zarówno jeśli chodzi o przekazanie kwoty do zapłaty, jak i samego procesu wręczania pieniędzy z ewentualnym napiwkiem. Nasza drukarnia oferuje etui na rachunek w dużym wyborze modeli, z możliwością zamówienia już kilku sztuk.

 

Druk podkładek na tacę 

Lokale gastronomiczne z samoobsługą, bardzo często wykorzystują plastikowe tacki do wydawania i przenoszenia posiłków. Utrzymanie najwyższej higieny, wymaga zarówno każdorazowego mycia tacek, jak i umieszczania na nich papierowych podkładek. Podkładki papierowe, w rozmiarze dopasowanym do wielkości tacki, mogą mieć druk jednostronny lub dwustronny. Projekt nadruku wykonany przez nasze studio graficzne, będzie mógł obejmować zdjęcia jedzenia, informacje o promocjach, wydruk pełnego menu oraz wiele innych informacji, które w ten przystępny sposób, można przekazać gościom.

 

Druk cenników

Restauracyjne cenniki, muszą być przede wszystkim czytelne i estetyczne. Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z jedzeniem, niezwykle ważne jest stworzenie projektu, który będzie ten apetyt dodatkowo pobudzać. To z kolei wymaga umiejętności, doświadczenia i wrodzonej wrażliwości na dobry smak. Druk cenników w naszej restauracji, to jedna z najlepszych decyzji, którą mogą Państwo podjąć. Ekologiczne papiery, na których cenniki mogą być drukowane, mogą stać się oryginalnym uzupełnieniem wizerunku restauracji, potwierdzając jej gastronomiczną uczciwość i dobrej jakości, naturalne produkty.

 

Druk jadłospisów

Jadłospis to szczegółowe zestawienie potraw, serwowanych w restauracji, z uwzględnieniem składników, z których one powstają. Zależnie od lokalu. Jadłospisy mogą mieć większą lub mniejszą objętość. Z tego również powodu, wykonanie profesjonalnego jadłospisu wymaga nie tylko starannego projektu, ale również dysponowania odpowiednimi możliwościami drukarskimi. My takie posiadamy, dlatego gwarantujemy szybki i staranny druk jadłospisów, zapewniając im elegancki i profesjonalny wygląd.

 

Przygotowanie projektów graficznych

Chcą Państwo być zadowoleni z drukowanych materiałów dla swojej restauracji? Jeśli tak, polecamy zadbać o projekt dla każdej realizacji. To od niego będzie zależeć, czy gotowy druk będzie satysfakcjonował zarówno Państwa, jak i Waszych gości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy kompleksowe usługi projektowania graficznego. Studio graficzne drukarni GrafCraft, stworzy dla Państwa projekt na każdy produkt z naszej oferty. Profesjonalnie, ze smakiem, wyprzedzając konkurencję i przyciągając nowych gości. Korzystanie z naszych usług, to inwestycja we własny sukces!